O NÁS

Sme rodinná firma.
Dôvera je štvrtým rozmerom našich produktov

Úplne nová definícia kvality, inovácie a absolútna spoľahlivosť tvoria základy, na ktorých budujeme vzťahy s našimi odberateľmi. Preto silná dôvera, ktorá panuje v našej rodine, má výrazný presah do každého obchodného partnerstva.

Za zrodom značky DenMart stojí naša nezvyčajná spoločná vášeň pre tvorbu inovácií v zasklievacích systémoch. Ako otec a syn (Rudolf a Martin Vančovci) sme založili spoločnú firmu v roku 2005, pričom jej vedenie tvoria aj naše manželky.

Korektné rodinné vzťahy založené na dôvere, čestnosti a ústretovosti sa prirodzene prenášajú do fungovania spoločnosti. Odráža sa to vo vnútri firmy aj na kvalite každého obchodného partnerstva. Preto 100% našich odberateľov s nami spolupracuje dlhodobo.
Zakladáme si na ľudskom prístupe, a tak popri dynamickom vývoji v oblasti inovácií sme firma so stabilným tímom, čo sa prejavuje na vysokej kvalite našich výrobkov. Naši zamestnanci sú nielen vynikajúci pracovníci, ale predovšetkým ľudia, na ktorých sa môžeme stopercentne spoľahnúť.
Rodinný charakter spoločnosti DenMart sa odzrkadľuje aj v nadštandardnej úrovni zákazníckeho servisu. Odberateľom sme k dispozícii nonstop, aby montáže našich zasklievacích systémov mohli realizovať za každých okolností hladko a pre dobré meno svojej vlastnej firmy.
Obchodní partneri, koncoví zákazníci a nové technologické možnosti prezentované na výstavách sú pre nás veľkou inšpiráciou pri neustálom zdokonaľovaní našich zasklievacích systémov. Pretože aj najmenší detail je veľkým bonusom pre zákazníka.
Napriek pôsobeniu vo vedení spoločnosti je mojím najobľúbenejším miestom výrobná hala. Hoci svojim zamestnancom absolútne dôverujem, rád osobne dohliadam na priebeh výroby. Práve tu sa rodia všetky nápady, vďaka ktorým tvoríme novú definíciu kvality zasklievania.

Teším sa na úspešnú spoluprácu

Martin Vančo
Denmart
denmart-onas

Náš tím

Objednávky

Martin Vančo

Email:objednavky@denmart.sk

Tel.: 0908 835 443

Vývoj

Rudolf Vančo

Email:info@denmart.sk

Tel.: 0905 200 665

Cenové ponuky

Helena Vančová

Email:ponuky@denmart.sk

Tel.: 0908 733 391