Sme rodinná firma
Dôvera je štvrtým rozmerom našich produktov
Úplne nová definícia kvality, inovácie a absolútna spoľahlivosť tvoria základy, na ktorých budujeme vzťahy s našimi odberateľmi. Silná dôvera, ktorá panuje v našej rodine, má výrazný presah do každého obchodného partnerstva.
Naše hodnoty
Dôvera
Korektné rodinné vzťahy založené na dôvere, čestnosti a ústretovosti sa prirodzene prenášajú do fungovania spoločnosti. Odráža sa to vo vnútri firmy aj na kvalite každého obchodného partnerstva. Preto 100% našich odberateľov s nami spolupracuje dlhodobo.
Ľudský prístup
Zakladáme si na ľudskom prístupe, a tak popri dynamickom vývoji v oblasti inovácií sme firma so stabilným tímom, čo sa prejavuje na vysokej kvalite našich výrobkov. Naši zamestnanci sú nielen vynikajúci pracovníci, ale predovšetkým ľudia, na ktorých sa môžeme stopercentne spoľahnúť.
Nadštandardná úroveň
Rodinný charakter spoločnosti DenMart sa odzrkadľuje aj v nadštandardnej úrovni zákazníckeho servisu. Odberateľom sme k dispozícii nonstop, aby montáže našich zasklievacích systémov mohli realizovať za každých okolností hladko a pre dobré meno svojej vlastnej firmy.
Neustále zdokonaľovanie
Obchodní partneri, koncoví zákazníci a nové technologické možnosti prezentované na výstavách sú pre nás veľkou inšpiráciou pri neustálom zdokonaľovaní našich zasklievacích systémov. Pretože aj najmenší detail je veľkým bonusom pre zákazníka.