Pergola

PRESTIGE

Pergola Prestige umožňuje vytvorenie extra obytného priestoru, vďaka čomu si môžete krásy exteriéru užívať v akomkoľvek počasí a ročnom období. Priestor spoľahlivo chráni pred vetrom, dažďom, slnkom i nečistotám z vonkajšieho prostredia.
Parametre
šírka: neobmedzená
max. hĺbka: 6m
min. sklon: 7st
Výplň
VSG 4.4.1
izolačné sklo 24mm
polykarbonát 16mm
RAL
široká ponuka farieb
Výhoda
bezkonkurenčný termín dodania
Kvalita
masívna konštrukcia
Dodanie
Dodanie do 2 týždnov

Pergola Prestige umožňuje vytvorenie extra obytného priestoru, vďaka čomu si môžete krásy exteriéru užívať v akomkoľvek počasí a ročnom období. Priestor spoľahlivo chráni pred vetrom, dažďom, slnkom i nečistotám z vonkajšieho prostredia. Pergola je vyrobená z masívnych profilov a v stĺpoch má zabudovaný žľab s odvodom vody. Výhodou stĺpov širokých 136 mm je, že do nich vieme osadiť všetky naše systémy bez komplikácií a prídavných profilov. Pergola je dodávná s oblým alebo hranatým žľabom.

Galéria

Pergola DM Prestige je plne prispôsobiteľná. Možnosť si vybrať medzi zaobleným alebo plochým žľabom. Charakteristické stĺpy široké 136mm poskytujú robustný efekt. So štvorcovými stĺpmi a plochým žľabom má pergola ešte elegantnejší vzhľad. Vďaka mohutnej konštrukcii je možné pergolu vyrobiť v atypických tvaroch alebo aj ako samo stojacu. Pergoly sa dodávajú s výplňami: bezpečnostné lepené sklo, izolačné sklo, dutinkový polykarbonát alebo plný polykarbonát. Led osvetleniu, ktoré je osadené v strešných profiloch, je možné regulovať intenzitu svetla diaľkovým ovládačom. Zvod vody je skrytý v stĺpoch.

TESNENIE

Kvôli zachovaniu bezrámového vzhľadu systému DM Glass umiestňujeme na vertikálne hrany sklenených krídel transparentné tesnenie, ktoré zabraňuje prúdeniu vzduchu či prieniku prachu a zrážok do vnútorného priestoru lodžie a zároveň podporuje zvukovú izoláciu.
Rovnaký efekt má štetinové tesnenie v horizontálnych vodiacich profiloch a tiež v dorazových profiloch, kam sa v prípade bezrámového systému umiestňuje kvôli zachovaniu transparentnosti sklenených krídel.

Čo ponúkame
Bezkonkurenčný pomer špičkovej kvality a férovej ceny