Systémy pre pevné konštrukcie a zábradlia

DM fix

Maximálna variabilita. Minimálna záťaž stavby. Dlhá životnosť bez údržby.
Výplň
4mm, 6mm, 16mm
RAL
široká ponuka farieb
Výhoda
atypické konštrukcie
Dodanie
Dodanie do 3 týždnov

Jednoduchá montáž na akýkoľvek typ balkóna, lodžie či schodiska je len jednou z mnohých predností systémov DM Fix. Hliníková zliatina s lešteným povrchom je tepelne stabilná, perfektne odvádza teplo a nerozpína sa. Jej dlhej životnosti a odolnosti voči vonkajšiemu prostrediu zodpovedá aj výber výplní. Tieto vlastnosti spolu s neobmedzenou variabilitou tvarov, ich nízkou hmotnosťou a nulovými nárokmi na údržbu robia z našich systémov výbornú voľbu pre modernú panelovú výstavbu, revitalizáciu starších panelových domov, ale aj exteriéry a interiéry verejných budov či rodinných domov. Všetky komponenty systému vrátane spojovacích prvkov sú z nehrdzavejúcich materiálov.

Galéria

VÝHODY PRE KONCOVÉHO ZÁKAZNÍKA

Zábradlia, ktoré vyrábame, vynikajúco plnia nielen bezpečnostnú funkciu, ale sú aj estetickým a dizajnovým prvkom balkónov, lodžií, terás či schodísk. Leštená hliníková zliatina spoľahlivo odoláva poveternostným vplyvom aj času, nevyžaduje si žiadnu údržbu a pritom si dlhodobo zachováva bezchybný vzhľad nového výrobku, pričom jeho farebný odtieň je vecou výberu zákazníka. Ergonomicky sú naše zábradlia prispôsobené priemernej výške dospelého človeka a zodpovedajú všetkým bezpečnostným požiadavkám.

CHARAKTERISTIKA SYSTÉMU

Konštrukčná prispôsobiteľnosť systému zábradlí DM Fix umožňuje ich jednoduchú montáž na akýkoľvek typ balkóna, lodžie či schodiska. Vzájomná vzdialenosť nosných stĺpikov je max. 1 200 mm. Výplňové línie môžu byť aj horizontálne, prípadne ich môžu nahradiť iné výplne. Konštrukcie zábradlí sú zároveň kvalitným základom pre prípadné uzavretie balkónov a lodžií, pričom systém DM Fix odporúčame kombinovať výlučne so zasklievacími systémami DenMart.

VÝPLNE

Ako výplň hliníkových rámov používame kvôli protinárazovej a požiarnej odolnosti lepené VSG sklá, ktoré zároveň minimalizujú riziko poranenia aj v prípade poškodenia. Ďalej používame vysokotlakové dekoratívne lamináty, ktoré spĺňajú požiadavky bezúdržbovosti. Sú vyrobené z niekoľkých vrstiev vláknitej výstuže a impregnované špeciálnou živicou, pričom sa lisujú za špecifických podmienok. Vďaka tomu sú mimoriadne pevné, odolné voči UV-žiareniu a poveternostným vplyvom, majú dlhú životnosť a možnosť výberu z mnohých dekorov.

PROFILY

Všetky kovové komponenty systému DM Fix sú vyrobené z vysokokvalitnej hliníkovej zliatiny s lešteným povrchom vo farebnom odtieni podľa voľby koncového zákazníka. Výška zábradlia je minimálne 1 100 mm, vrchné madlo je štvorcového tvaru.

TESNENIE

Pri osádzaní výplní do rámových profilov používame EPDM tesnenie, ktoré – na rozdiel od bežne používaného silikónového tesnenia – má oveľa dlhšiu životnosť (záruka je 10 rokov), umožňuje až štvornásobne rýchlejšiu výmenu výplne a svojou nenápadnosťou prispieva k estetickému vzhľadu zábradlia.

Čo ponúkame
Bezkonkurenčný pomer špičkovej kvality a férovej ceny