Zasklievanie terás

BKS

Otočný systém s možnosťou maximálneho otvorenia priestoru.
Parametre
max. šírka krídla:750mm
max. výška systému: 1800mm
Výplň
ESG 6mm
RAL
široká ponuka farieb
Kvalita
elegantný vzhľad
Dodanie
Dodanie do 3 týždnov

Moderný systém BKS pozostáva z hliníkového profilu a tvrdeného skla. BKS je elegantným a zároveň mimoriadne praktickým riešením. Tvrdené sklo je odolné voči poveternostným podmienkam a pri rozbití nepredstavuje hrozbu pre okoloidúcich. Usporiadanie skiel bezrámového systému vytvára nerušivý, takmer neviditeľný dojem. V prípade potreby umožňuje usporiadať všetky sklenené panely do jedného celku, čím sa umožní voľné prúdenie vzduchu. Tento spôsob uzavretia balkóna nijako nezasahuje do architektúry budovy a zároveň nepredstavuje žiadnu estetickú prekážku.

Galéria

VÝHODY PRE KONCOVÉHO ZÁKAZNÍKA

Ako každý zasklievací systém, aj bezrámový systém pre balkóny BKS významne prispieva k redukcii tepelných strát a tým aj nákladov na energie. Zároveň zabraňuje prachu, lístiu a zrážkam, aby znečisťovali balkón či lodžiu. Poskytuje výbornú izoláciu aj v prípade hluku a exhalátov z okolia, bráni neželanému vniknutiu a umožňuje využívať zasklený priestor celoročne. To všetko s výhľadom nerušeným zvislými profilmi.

CHARAKTERISTIKA SYSTÉMU

Výhodou bezrámového systému BKS sú otočne panely z bezpečnostného skla zasadené do vodorovných vodiacich líšt z hliníkovej zliatiny. Sklenené krídla sa otvárajú do strán, kde veľkou vyhodou je neobmedzený počet krídiel. Krídla sú osadené v koľajniciach vysokych 60mm. Bezrámový systém možno v prípade potreby či želania zákazníka kombinovať s rámovým, pričom počet krídel je ľubovoľný. Otočný systém zaisťujúci jednoduchosť čistenia okien a umožňujúci úplné otvorenie priestoru.

VÝPLNE

Štandardnou výplňou bezrámového systému pre balkóny BKS je bezpečnostné sklo (ESG) s hrúbkou 6 mm, ktoré má vysokú pevnosť v ohybe a odolnosť voči nárazom. Bezpečnostné sklo dodávame nielen v štandardnej, ale aj dymovej, zrkadlovej alebo v satino úprave.

TESNENIE

Kvôli zachovaniu bezrámového vzhľadu systému BKS umiestňujeme na vertikálne hrany sklenených krídel transparentné tesnenie, ktoré zabraňuje prúdeniu vzduchu či prieniku prachu a zrážok do vnútorného priestoru lodžie a zároveň podporuje zvukovú izoláciu.
Rovnaký efekt má štetinové tesnenie v horizontálnych vodiacich profiloch a tiež silikónové tesnenie v dorazových profiloch.

Čo ponúkame
Bezkonkurenčný pomer špičkovej kvality a férovej ceny